Studentská sekce TPAVF 2020 – výsledky soutěže

Dne 30.10. proběhla prezentace prací studentů v rámci Studentské sekce 25. ročníku konference TPAVF za podpory PwC. Vzhledem k současné situaci se ale konference uskutečnila online formou prostřednictvím MS Teams. Konferenci odborně vedla prof. Alena Vančurová.

Celkem se sešlo 8 prací, všechny na velmi dobré odborné úrovni. Porota neměla snadný výběr, nakonec si ale hlavní výhru 10.000 Kč odnesla Jana Krejcarová z VUT v Brně s prací s názvem Plánování rozvoje obce Lipová.

Děkujeme všem zúčastněným i našemu partnerovi, věříme, že tato konference plní svůj účel, a i nadále rozvíjí zájem mladých o vědu.

Finální pořadí:

1. Jana Krejcarová z VUT v Brně, název práce: Plánování rozvoje obce Lipová
  2. Maroš Tirpák z FFÚ VŠE v Praze, název práce: Faktory ovplyvňujúce počet ponúkajúcich v súťaži o verejné zákazky
  3. Eliška Sauerová z FFÚ VŠE v Praze, název práce: Vývoj daňového zatížení a daňových příjmů v souvislosti s daní z tabákových výrobků

Vítězům gratulujeme a těšíme se na další ročník studentské sekce!

Sborník ze studentské sekce 2020 ke stažení zde.

Studentská sekce TPAVF 2020 – výsledky soutěže