Naši absolventi se umístili v soutěži diplomových prací KDP ČR

Letos na jaře Komora daňových poradců ČR vyhlásila již 5. ročník soutěže diplomových prací na daňová témata.  Do soutěže se přihlásili studenti ze 7 vysokých škol a odborná komise hodnotila práce podle řady kritérií – invenčnost a argumentační přesvědčivost práce, soulad s profesí daňového poradce, využitelnost závěrů v praxi a míry dodržení nosného tématu.

Máme potěšení Vám oznámit, že mezi třemi nejlepšími pracemi získaly ocenění práce hned dvou absolventů programu Zdanění a daňová politika:

• 1. místo získal Pavel-Michal Rambousek s prací na téma Režim DPH u elektronických rozhraní (vedoucí práce Ing. Pavla Polanská)
  • 3. místo získal Josef Gotvald s prací na téma Implementace směrnice DAC 6 v České republice (vedoucí práce doc. Ing. Jana Tepperová, Ph.D.)

Předání ocenění proběhne na 13. ročníku odborného semináře Národní účetní rady v Praze dne 2. 12. 2022. Studentům bude poukázána finanční odměna a nabídnuta možnost publikace redukovaného textu v odborném komorovém časopisu.

Oceněným studentům gratulujeme!

Naši absolventi se umístili v soutěži diplomových prací KDP ČR